Odkazy

Banner
Banner

Kde hrajeme o víkendu: So. 5.8. Veselí n/Mor.
Léto máme za sebou ... PDF Tisk Email

Tak jsme to přečkali. Letošní léto nám skutečně přálo. Slunečné počasí a minimum deště, takže jsme odehráli všechno co se dalo. Byl to docela "záhul", ale zvládli jsme to. A teď si užíváme zaslouženou dovolenou. Ta začíná, jako již každým rokem, společnou kapelovou akcí "Konec sezóny na Radosti", což je "žranice" a "chlastačka" všech lidí, kteří se na chodu kapely nějak podílejí. Ve velmi příjemném prostředí ve chřibských lesích, na chatě Radost, absolvujeme víkendové "sezení" s rodinami a přáteli. Nechybí vycházka na Klimentek a Cimburk (samozřejmě s "občerstvením"), na oběd svíčková "Kluků v akci" a večerní opékání špekáčků. Tak jen aby trošku vyšlo počasí (doufám, že jsme si všechno sluníčko nevybrali přes léto:-).

Trošku "dáchnem" a v říjnu nás tu máte zpět. Začínáme 12.10. v Miloticích na kulturáku. Minulý rok se akce opravdu vydařila, tak se budeme na vás opět těšit.

Doufám, že máte dostatečné zásoby vitamínu "G" a když tak až v "Milkách"... Čau

 

 

 
Udělali jsme si radost... PDF Tisk Email

I když ještě nejsou Vánoce, nadělili jsme si dárek. Je to taková bedna na kolečkách, ale co je v ní?

Novy_mix

Nebudu vás déle napínat, koupili jsem nový mixpult. Pro ty z vás, kteří nevíte, co to vlastně je, jenom na vysvětlení - mixpult je takové elektronické zařízení, do kterého vedou všechny hlasy z mikrofonů a zvuky z nástrojů. Tam se upraví jejich hlasitost a barva, spojí se do sterea a odešlou do reprobeden. Sami vidíte, že je to pro kapelu důležité (dá se říct nejdůležitější) zvukové zařízení. Počet mikrofonních a nástrojový vstupů je dán konstrukcí mixu a je omezený. To znamená, že se může kapele stát, (např. když do kapely přibude další hudebník s rozsáhlým zvukovým vybavením), že už počet vstupů nestačí. Kapela přerostla možnosti zařízení a to se stalo také nám. Proto starý mix "pryč" a proto ty "Vánoce".

Zakoupili jsme nový mixpult anglické firmy Soundcraft, která je v oboru opravdovou špičkou. Vybrali jsme už profesionální, "dospělý", model MH-2 s 32 vstupy. To už by nám mělo "stačit". Za mixázním pultem bude stát, tak jako doposud, profesionál s letitými zkušenostmi, Ing. Franta Nosek.

Premiéru s novým zvukem si odbudeme v pátek (6.7.) v Topolné a ty z vás, kterým opět chybí vitamín "G" okořeněný nekopromisním soundem, srdečně zveme.

Aktualizováno Pondělí, 02 Červenec 2012 11:26
 
Foto kapely PDF Tisk Email

V rámci propagační kampaně jsme udělali několik snímků s profesionálním fotografem. Byl jím Michal Pavlásek z Uh. Hradiště (www.michalpavlasek.cz). Během jednoho odpoledne vznikla série skvělých snímků a ty nejlepší budeme postupně zveřejňovat na našich stránkách.

Tu je první...

generace_celek1

Aktualizováno Pondělí, 28 Květen 2012 10:12
 
Skvělá velikonoční zábava v Klubu 596 PDF Tisk Email

Kyjov_klub_596_velikonoce

V neděli 8.4. si "géčka" odbyla "kyjovskou" premiéru v rockovém Klubu 596 v Kyjově. Ve velmi příjemném prostředí se sešlo 350 příznivců kapely, kteří si přišli určitě na své... Do půlnoci poslouchali rockový nářez a po odbití dvanácté začal "pomlázkový nářez". Na zadnice děvčat dopadalo vše, co bylo po ruce. Bohužel těch vajíček bylo nějak málo. Tak se to řešilo panákem vaječného koňaku! Končilo se ve tři a někteří se vydali rovnou za pomlázkou. Skvělá akce, skvělá atmosféra!!!

 

Další vystoupení bude 21. 4. v Topolné na Bůrovcích. Ti, co se těší na Luďka Jahodu, budou mít první příležitost. Po pěti letech se tato bubenická legenda vrací zpět do sestavy "géček".

Aktualizováno Úterý, 10 Duben 2012 15:27
 
Premiéru máme za sebou... PDF Tisk Email

celek_masaro

V sobotu hrála "géčka" v Bojkovicích na "Masaru" poprvé v nové sestavě. Nováčci - Verča a Jirka - skvěle zapadli do původního kolektivu. Z pódia byla cítit radost a zábava se opravdu povedla. Kapela zahrála svoje osvědčené hity, ale přišlo i na novinky. Největší úspěch měla skladba "Vzpomínám", která vyšla na desce "Za krokem žen" a "géčka" ji zařadila zpět do svého repertoáru po více než deseti letech. Další novinky se připravují...!

A jaké byly první dojmy kapelových nováčků?

Verča: "Tohle jsem si vždyčky přála. Moc si to užívám a fakt mě to baví!"

Jirka: "Skvělá parta, profesionální přístup, suprové bigbítové vály, spousty nových obrovských možností...co víc si přát?! Těším se na letní bigbíty."

A jak zhodnotil změnu leader kapely Honza?

"Skvěle nám to hraje a výborně zpívá. Jirka k nám hlasově pasuje a noví členové nalili do kapely novou energii. Dvoje klávesy a akustická kytara nám rozšířily zvukové možnosti. Na "Masáru" to bylo "maso"!!!".

 

Další akce je velikonoční zábava v Kyjově v rockovém klubu "596". V neděli 8.4. si můžete vychutnat pořádný příděl rockové muziky!

Aktualizováno Pondělí, 02 Duben 2012 20:08
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>

Strana 2 z 4